Fornirowane panele na ścianyDekoracja ścian to dzisiaj nie lada wyzwanie dla tych, którzy właśnie planują remont. Szeroka gama produktów dostępnych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Ozdobne tynki, tapety z tysiącami wzorów i farby odporne na wszystko w każdym kolorze, jaki sobie wymyślimy – trudno wybrać najlepszy wariant. Oryginalnym rozwiązaniem mogą okazać się panele ścienne, które nie tylko zatuszują ewentualne ubytki w strukturze ściany, ale stanowią materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Czytaj więcej: Fornirowane panele na ściany

Wnętrze w kolorach lataZmiana wyglądu otaczającej nas przestrzeni to dobry sposób na wprowadzenie pozytywnej energii do codziennego życia. Pomarańcz, czerwień czy zieleń - zrównoważone spokojnymi beżami i szarościami - są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą otworzyć drzwi swojego domu na wakacyjne barwy.

Czytaj więcej: Wnętrze w kolorach lata

Kolor we wnętrzuKolor nie jest czymś co często i w dużych ilościach pojawia się w naszych domach. Zachowawczo stosujemy raczej neutralne i stonowane kolory, pasujące praktycznie do wszystkiego. Wskutek tego większość domów i mieszkań wygląda podobnie.

Czytaj więcej: Kolor we wnętrzu

Ściana w kwiatyŚcienne ornamenty wzorowane na motywach roślinnych tworzą w mieszkaniach przyjazny klimat i stanowią modny akcent aranżacji wnętrz.Najprostszym sposobem wykonania takich dekoracji jest malowanie z użyciem szablonu.

Czytaj więcej: Ściana w kwiaty

Fiolet na ścianachFioletowy śmiało można określić mianem najbardziej „kwiatowego” koloru. Odcienie lawendowy, fiołkowy czy wrzosowy są powszechnie znane i na stałe zagościły w naszym nazewnictwie. Eksperci ds. koloru Benjamin Moore prezentują symbolikę i historię tego koloru oraz dzielą się radami praktycznymi dotyczącymi jego zastosowania w aranżacji wnętrz.

Czytaj więcej: Kwiatowe, fioletowe ściany

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem