Wodorozcieńczalna farba Kitchen&Bath w ulepszonej recepturzeWodorozcieńczalna farba Kitchen&Bath dostępna jest w ulepszonej wersji. Dostosowana została do opatentowanego przez Benjamin Moore ekologicznego systemu barwienia – Gennex® Platform. Dzięki niemu pigmenty wykorzystywane do nadania farbie koloru są całkowicie wolne od szkodliwych lotnych związków organicznych tzw. LZO. Nowa, ekologiczna receptura sprawia, że farba szybciej schnie i ma znikomy zapach.

Czytaj więcej: Wodorozcieńczalna farba Kitchen&Bath w ulepszonej recepturze

Purmo DSM - nowe rozdzielacze do ogrzewania podłogowegoMarka Purmo wzbogaca ofertę akcesoriów do systemu ogrzewania podłogowego o nowy rozdzielacz ze stali nierdzewnej Purmo DSM. Rozdzielacz Purmo DSM został stworzony z dbałością o każdy szczegół, nie zapominając przy tym o najważniejszym, czyli o jego funkcjonalności. Niebywałą zaletą tego rozdzielacza jest możliwość montażu w dowolnej pozycji (w pionie lub poziomie) oraz podłączenia z prawej lub lewej strony.

Czytaj więcej: Purmo DSM - nowe rozdzielacze do ogrzewania podłogowego

Podgrzewacze VELIS PREMIUM zrywają z pojęciem tradycyjnego podgrzewacza. Inteligentne funkcje dostosowania produkcji wody do rytmu życia użytkowników, duża wydajność, kompaktowe kształty i możliwość indywidualnego dobrania koloru obudowy sprawiają, że urządzenia te idealnie dopasowują się do potrzeb użytkowników.

Czytaj więcej: Podgrzewacz wody VELIS

Podnoszenie efektywności energetycznej budynków sakralnych i pożytku publicznego, takich jak budynki parafialne czy szkoły, wymaga wydajnych i bezawaryjnych technologii, które przyniosą zwrot kosztów poniesionych na inwestycję w jak najkrótszym czasie. Gwarancją osiągnięcia oszczędności, a co za tym idzie zysków ekonomicznych, jest kompleksowa oferta od jednego producenta. Schüco już dzisiaj oferuje kompletne rozwiązania do pozyskiwania energii w postaci prądu lub ciepła.

Czytaj więcej: Kompletne technologie solarne firmy Schueco

We wszystkich grzejnikach płytowych Purmo z zasilaniem dolnym produkowanych w fabryce w Rybniku zostały wprowadzone zmiany konstrukcyjne polegające na modyfikacji sposobu uszczelnienia miejsca osadzenia wkładki zaworowej w grzejniku, co zapewnia jeszcze pewniejszą szczelność tego połączenia. Konsekwencją wprowadzonych zmian stała się konieczność zastosowania nowej rodziny wkładek zaworowych firmy Oventrop.

Czytaj więcej: Nowe wkładki zaworowe w grzejnikach Purmo

Dystrybutory wody firmy DornbrachtProducent armatur, firma Dornbracht zaprezentowała produkty uzupełniające do przedstawionych po raz pierwszy w zeszłym roku dystrybutorów wody Water Dispenser. Teraz wygodny system składający się z armatury, filtra wody i zbiornika gorącej wody dostępny jest nie tylko do Tara Ultra i Lot, lecz również w wersji dostosowanej do armatur kuchennych linii Tara Classic, Elio i Meta.02.

Czytaj więcej: Dystrybutory wody firmy Dornbracht

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem